O nas

Biuro Pośrednictwa Obrotu Nieruchomościami LIBERTY HOUSE, to idealnie działająca agencja nasycona nowymi pomysłami, wysokimi standardami obsługi klienta i efektywnym pozyskiwaniem nieruchomości.

Jesteśmy zespołem doskonałych partnerów biznesowych tworzących idealnie działającą firmę opartą na solidnych fundamentach.

Nazwa biura LIBERTY HOUSE nie jest przypadkowa. Chcemy, aby naszą agencję kojarzono z elastycznością w działaniu, świeżością, profesjonalizmem.

Nazwa ta oddaje nasz charakter – nowocześnie, swobodnie i z klasą.

Dzięki podejmowanym przez nas działaniom proces sprzedaży lub wynajmu nieruchomości przebiega  sprawnie i bezpiecznie. Staramy się zawsze wychodzić na przeciw oczekiwaniom naszych klientów.

WYRÓŻNIA NAS WYSOKA SKUTECZNOŚĆ DZIAŁANIA NA TRÓJMIEJSKIM RYNKU NIERUCHOMOŚCI ORAZ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI KLIENTA.

NASZA MISJA

Naszą misją jest doprowadzenie do zmiany sposobu postrzegania agentów nieruchomości. Swoimi działaniami chcemy obalać stereotypy na temat pracy pośredników.

Priorytetem jest dawanie przykładu innym agentom, aby inspirując się naszymi wysokimi standardami, sami pracowali na podobnym poziomie.

NASZ ZESPÓŁ

ANNA JARZYŃSKA

Właścicielka i założycielka firmy. Ekspert w dziedzinie sprzedaży i budowaniu relacji. Niepoprawna optymistka, która znajduje rozwiązanie w każdej sytuacji. Zarówno ta cecha jak i szczere zaangażowanie, pozwalają jej skutecznie finalizować nawet najtrudniejsze transakcje. W nieruchomościach czuje się jak ryba w wodzie, a to za sprawą codziennego kontaktu z ludźmi i nowym wyzwaniom, które pojawiają się każdego dnia. Uważa, że kluczem do sukcesu zarówno w życiu prywatnym jak i zawodowym jest komunikacja, dlatego umiejętność słuchania i zrozumienie potrzeb klienta uważa za priorytet. W pracy i życiu unika przeciętności. Miłośniczka Tatr, jazdy konnej, fotografii.

Myśl, którą się kieruje to: „Nie bój się, że twoje życie pewnego dnia się skończy! Obawiaj się raczej, że przegapisz moment, by je właściwie zacząć!” 

NATAN JARZYŃSKI

Pierwsze szlify w obrocie nieruchomościami zdobywał w jednej z największych agencji na Pomorzu. Bardzo szybko odnalazł się w roli agenta realizując dziesiątki transakcji już w pierwszym roku pracy. W swojej karierze zrealizował oraz nadzorował kilkaset udanych sprzedaży i zakupów nieruchomości, a także wyszkolił od podstaw grono skutecznych doradców. Kierowany potrzebą dalszego rozwoju oraz tworzenia nowej jakości na rynku został współtwórcą nowego projektu – Liberty House. Z rzadko spotykaną determinacją dąży do realizacji celów. Na rynku nieruchomości jest agresywny i dynamiczny w działaniu, ale zawsze cierpliwy i uważny w stosunku do swoich klientów. Ceni sobie spontaniczność i pozytywne nastawienie do życia. Prywatnie amator włoskiej kuchni oraz wielbiciel ekstremalnych aktywności. Interesuje się rozwojem osobistym, co pozwala mu stale ulepszać swoje umiejętności sprzedażowe. Fascynuje go kultura Dalekiego Wschodu.

Ulubiony cytat to: ” Wystarczy ciężko pracować, być odpornym na stres i wierzyć, że jest się bogiem na ziemi.”

EDYTA PIAŚCIK

Pełna energii, zawsze pozytywnie nastawiona do życia. Dzięki ponadprzeciętnej wrażliwości i empatii doskonale rozumie potrzeby swoich klientów. Kiedy jednak trzeba potrafi być konkretna i stanowcza w działaniu. Doświadczenie w sprzedaży zdobywała za granicą, gdzie w ciągu kilku lat zbudowała prężnie działający biznes. Dyscyplina, wytrwałość, skupienie się na celu, to cechy które wypracowała podczas tworzenia własnej firmy w Kanadzie, a które przeniosła na rynek nieruchomości w Polsce. Z szacunkiem i zaangażowaniem podchodzi do każdej transakcji. Prywatnie globtroterka z wielkim sercem do zwierząt, zwłaszcza psów. Poza pracą adrenaliny dostarcza jej jazda na Quadzie lub snowboardzie.

Ulubiony cytat to: „Nigdy nie wiesz jak silny jesteś dopóki bycie silnym nie stanie się jedynym wyjściem jakie masz”.

KAMIL ZRĄBKOWSKI

Żywiołowy, pewny siebie i energiczny. Do pracy zawsze podchodzi z pełnym zaangażowaniem, a jego ambicją jest by stać się najlepszym. Bazując na wieloletnim doświadczeniu, które zdobył w sprzedaży wie, jak ważna jest umiejętność słuchania i odpowiednie reagowanie na potrzeby klienta. Nieruchomości są tym, w czym świetnie się odnajduje i co go napędza do ciągłego doskonalenia swoich kompetencji.
Kluczowe atuty, to silna etyka pracy i silna motywacja, a podstawowe wartości, to przejrzystość, szacunek i entuzjazm. W czasie wolnym od pracy uprawia sporty siłowe, oddaje się długim spacerom, oraz cały czas poszerza wiedzę z zakresu rozwoju osobistego.

Myśl, którą się kieruje to : „Don’t stop when you’re tired, stop when you’re done”

ŁUKASZ WAWRENTY

Z natury pogodny i otwarty, posiada wieloletnie doświadczenie w pracy ze zróżnicowanym, wymagającym, międzynarodowym klientem.
Jest zmotywowany, godny zaufania i pracowity. Bardzo dba o zadowolenie klientów, które zawsze stawia na pierwszym miejscu, aby oferować usługi na najwyższym poziomie.
Jego nieszablonowe podejście zdecydowanie wyróżnia go na rynku nieruchomości. Prywatnie pasjonat sportu, głównie sportów zespołowych, także tenisa ziemnego. Podróżowanie po krajach europejskich, to jego kolejna pasja pozwalająca odkrywać co rusz to inne kultury.