Sesja zdjęciowa i filmowa

Camera on a tripod taking photographs of interior design, furniture and houses

Wykonaliśmy już tysiące profesjonalnych sesji dla naszych klientów

Wykonaliśmy już tysiące profesjonalnych sesji dla naszych klientów

Dlaczego jest to istotne?

Prezentacja wizualna Twojej oferty ma przemożny wpływ na udaną sprzedaż. Każdy klient, któremu zaoferujemy nieruchomość na sprzedaż chce najpierw oprócz dokumentacji technicznej obejrzeć przynajmniej jej fotografie. O tym jak wielkie znaczenie mają zdjęcia w ogłoszeniach na portalach internetowych chyba nie trzeba przekonywać nikogo. Z naszego doświadczenia wynika, że nieruchomości, które teoretycznie są mniej atrakcyjne cenowo lub lokalizacyjnie, ale mają doskonale przygotowaną prezentację wizualną sprzedają się nie tylko szybciej, ale często również za większe pieniądze!

Dla naszych klientów, zwłaszcza posiadających oferty premium przygotowaliśmy również propozycję filmu z nieruchomości przy użyciu drona i wykorzystaniu podkładu muzycznego. Jest to świetny sposób aby uwypuklić jej zalety i wyróżnić się na tle konkurencyjnych nieruchomości. Taka realizacja jest w stanie wywrzeć gigantyczne wrażenie!
Przenosimy zachodnie standardy na lokalny rynek. Dzięki naszym specjalistom Twoja oferta zostanie podana potencjalnym klientom w ekskluzywny i elegancki sposób.