Sprzedaj

Man sign a home insurance policy on home loans. Estate agent with customer before contract signature. Real Estate concept. Insurance agency concept

Sprzedamy korzystnie Twoją nieruchomość!

Świetnie trafiłeś! Nasi Doradcy chętnie się Tobą zaopiekują.  Dlaczego My?
Sprzedaż nieruchomości to nie tylko nasza praca, ale również pasja. Doświadczony i godny zaufania Doradca przeprowadzi Cię za rękę krok po kroku przez cały proces prowadzący do korzystnej transakcji. Na Twojej głowie pozostanie jedynie złożenie podpisu u notariusza.

Jak Działamy?

Krok pierwszy to spotkanie z Doradcą podczas, którego ustalicie wspólnie Twoje priorytety. Dzięki temu Doradca przedstawi Ci plan sprzedaży Twojej nieruchomości skrojony na miarę.

Krok drugi to rozpoczęcie przez nas aktywnej sprzedaży. Jeszcze tego samego dnia, w którym nawiążesz współpracę Doradca poinformuje współpracowników oraz zaprzyjaźnionych brokerów o pojawieniu się nowej oferty. Umieści ją też w specjalnym systemie wymiany ofert pomiędzy biurami nieruchomości, zrzeszającym kilkuset specjalistów z całego Pomorza. Twoje szanse na szybką sprzedaż rosną w postępie geometrycznym! To nie koniec czynności, które Agent wykona pierwszego dnia. Dzięki narzędziom, którymi dysponujemy dopasuje on klientów, którzy poszukują podobnej nieruchomości i zaproponuje im Twoją ofertę. Każdy nasz klient poszukujący otrzyma również wiadomość e-mail o pojawieniu się nowej oferty.

Krok trzeci to przygotowanie do szeroko zakrojonej kampanii marketingowej. Na tym etapie pomożemy Ci dostosować lokal do profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą wykona nasz fotograf. Jeżeli razem z Doradcą uznasz to za stosowne wykonany zostanie także film przy użyciu drona oraz spacer wirtualny. Wszystko to w ramach usługi, bez dodatkowych opłat!

Krok czwarty to rozpoczęcie kampanii marketingowej. Twoje profesjonalnie przygotowane ogłoszenie znajdzie się na około 20 największych portalach. Będziemy czuwać nad regularnym promowaniem i podbijaniem Twojej oferty, tak żeby zapewnić jej jak najlepszą widoczność i maksymalne zasięgi.

Krok piąty to prezentacje nieruchomości potencjalnym klientom. Możesz ustalić terminy prezentacji z Doradcą lub zostawić nam klucze i nie martwić się już zupełnie niczym.

Krok szósty to negocjacje. Doświadczony Broker wynegocjuje dla Ciebie jak najlepsze warunki zawarcia transakcji. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze oraz unikniesz stresu. Średnio podnosimy wartość nieruchomości naszych klientów o 10% w stosunku do cen rynkowych!

Krok siódmy to przygotowanie dokumentów niezbędnych do zawarcia umowy sprzedaży i wizyta u notariusza. Doradca przez cały czas będzie Ci towarzyszył i pomagał w kompletowaniu dokumentów, a jeśli zajdzie taka potrzeba zorganizuje je w Twoim imieniu.

Krok ósmy to wydanie nieruchomości nabywcy. Jesteśmy z Tobą do samego końca. Agent przygotuje niezbędny protokół i przeprowadzi bezproblemowe przekazanie kluczy.

Brzmi dobrze?

W takim razie zadzwoń lub wypełnij poniższy formularz. Czekamy na kontakt!

 

Zgłoś ofertę

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
E-mail
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Liberty House z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@libertyhouse.pl… czytaj więcej