Wykup za gotówkę

Erfolg im Business Handshake

Potrzebujesz szybkiej gotówki?

Posiadasz nieruchomość ze skomplikowaną sytuacją prawną lub do kapitalnego remontu? Możemy ją od Ciebie kupić. Środki otrzymasz nawet w 2 dni!

Jak Działamy?

Spotkasz się z Doradcą, na którym opowiesz mu o swoich potrzebach i wspólnie ustalicie szczegóły transakcji. Niezbędne będą również oględziny nieruchomości.

Jeżeli nieruchomość jest wolna od obciążeń umowę sprzedaży zawrzemy już następnego dnia! Jeśli natomiast niezbędne będą dodatkowe dokumenty pomożemy Ci je zorganizować, a w razie potrzeby Agent uzyska je w Twoim imieniu. Wówczas zawrzemy u notariusza umowę przedwstępną sprzedaży przy której otrzymasz od nas zadatek, a reszta środków trafi do Ciebie po sfinalizowaniu całej transakcji.

Jeżeli jesteś zainteresowany natychmiastową transakcją z pewnym i zaufanym kontrahentem zadzwoń lub wypełnij poniższy formularz zaznaczając w uwagach, że interesuje Cię opcja wykupu za gotówkę.

Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą jeszcze dziś.

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
E-mail
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Liberty House z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@libertyhouse.pl… czytaj więcej