Wyszukanie Nieruchomości

Real Estate Agent Shows Bright New Apartment to a Young Couple. Successful Young Couple Becoming Homeowners. Girl Jumps Into His Boyfriend's Arms Hug. Spacious Bright Home with Big Windows.

Pomogliśmy już setkom klientów spełnić marzenia

Planujesz kupić nieruchomość, ale gąszcz ofert, potencjalne zagrożenia czy niezbędne formalności przyprawiają Cię o ból głowy? Poprowadzimy Cię za rękę!

Jak Działamy?

 

 

Krok pierwszy to spotkanie z Doradcą na którym opowiesz mu o swoich potrzebach, dzięki czemu będzie w stanie wyselekcjonować oferty, które spełnią Twoje oczekiwania.

Krok drugi to aktywne wyszukiwanie. Niezwłocznie po spotkaniu Doradca przekaże współpracownikom oraz zaprzyjaźnionym agentom informację o poszukiwanej nieruchomości, zbada oferty dostępne w naszym biurze i w innych agencjach, a także oferty prywatne. To nie wszystko. Jeśli zajdzie taka potrzeba zorganizuje również kampanię ulotkową w pożądanych przez Ciebie lokalizacjach bez dodatkowych opłat!

Krok trzeci to prezentacje wyselekcjonowanych ofert. Na tym etapie zobaczysz na żywo swoje przyszłe mieszkanie, dom, lokal. Doradca dowie się przedtem wszystkiego o Twojej nieruchomości. Zweryfikuje stan prawny oraz techniczny. Wszelkie informacje otrzymasz przed oględzinami w specjalnym folderze oraz wiadomości e-mail.

Krok czwarty to pomoc w negocjacjach. Doradca pomoże Ci uzyskać korzystne warunki zawarcia transakcji. Dzięki ścisłej współpracy z Agentem będziesz miał również pierwszeństwo w dostępie do informacji o obniżkach cen czy nowych ofertach. Pamiętaj, że najlepsze okazje cenowe nie wychodzą w ogóle na portale ogłoszeniowe. Kupują je nasi klienci!

Krok piąty to pomoc w finansowaniu. Jeżeli będziesz posiłkował się kredytem nasi Doradcy Kredytowi pomogą Ci go uzyskać na najlepszych warunkach, dzięki przeglądowi ofert wszystkich banków! A co jeśli do finalizacji transakcji potrzebujesz środków ze sprzedaży innej nieruchomości? Doradca chętnie zajmie się sprzedażą lub zamianą Twojej nieruchomości, jednak to nie jedyna opcja. Możesz zostawić swoje mieszkanie w rozliczeniu! Kupimy Twoją nieruchomość za gotówkę!

Krok szósty to wizyta u notariusza podczas, której będzie towarzyszył Ci Twój Doradca. Zadba on o bezpieczeństwo całej transakcji zapoznając się wcześniej z projektem umowy sprzedaży i zabezpieczając Twoje interesy. Pamiętaj, że korzystając z naszej pomocy jesteś również objęty ubezpieczeniem transakcji.

Zainteresowany? Zadzwoń lub wypełnij poniższy formularz. Nie możemy się doczekać aż pomożemy również Tobie spełnić marzenia!

 

Zgłoś Poszukiwanie

Imię
Nazwisko
Telefon
Telefon kom.
E-mail
Typ nieruchomości
Typ transakcji
 
Miejscowość
Cena
 
Uwagi:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asari dla celów związanych z działalnością pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, jednocześnie potwierdzam, iż zostałem poinformowany o tym, iż będę posiadać dostęp do treści swoich danych do ich edycji lub usunięcia.

Administratorem danych osobowych jest Liberty House z siedzibą przy , (“Administrator”), z którym można się skontaktować przez adres biuro@libertyhouse.pl… czytaj więcej